Leasing Depo

Garanti Leasing'in kurduğu ikinci el varlık satış sitesi www.leasingdepo.com leasing sektöründe bir ilk olma özelliği taşıyor.

Geniş kapsamlı sitede; iş makinesi, gayrimenkul, taşıt, traktör, tekstil makinesi, tıbbi cihaz da dahil olmak üzere toplam 16 kategoride 2'nci el makine, ekipman ve gayrimenkul satış ilanları bulunuyor. Ayrıca ilgili sektörlerdeki kurumsal ve bireysel tüm alıcıları buluşturan önemli bir platform işlevi gören sitede haberler, makine & ekipman rehberi bölümleri ile sektörel haber ve bilgiler yer alıyor. Kullanıcılar, sitedeki e-bülten özelliği sayesinde güncel bilgileri ve yeni satışa çıkarılan varlıkların bilgilerini anlık olarak takip edebiliyor, satışa çıkan varlıklardan öncelikli olarak haberdar olabiliyorlar.

2. el satışların daha hızlı gerçekleşmesini beraberinde getiren site sayesinde alıcılar, ihtiyaç duydukları varlıkları kolaylıkla inceleyerek satın alabiliyorlar. Alıcılar site ilanlarında de yer alan, ilgilendikleri ekipmanlar için online teklif vererek başvurabiliyorlar. Tüm başvurular uzman ekip tarafından titizlikle incelenip değerlendirildikten sonra alıcıların taleplerine hızlıca cevap veriliyor.

2. el ekipman ve makine alımı ile ilgileniyorsanız, düzenli güncellenmekte olan sitemizden, ihtiyacınıza yönelik 2. el ekipmanlara ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek istediğiniz veya satışa çıkarıldığında haberdar olmak istediğiniz ekipmanlar için www.leasingdepo.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.